Turizmo lovelė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei esate nauji tėvai ir pamažu svarstote galimybę išvykti į pirmą kelionę su savo mažyliu, mes turime jums puikų pasiūlymą kelionės lovelės pavidalu. Tai puikus sprendimas, nes ne kiekvienas viešbutis leis mums apsistoti su vaiku iki 5 metų, nes trūksta vaikiškos lovelės. Geriausias produktas tarp tėvų nuomonės yra tas, kurį rekomenduojame mes „Moolino P900“. Ši lovelė įgijo motinų ir tėvų pasitikėjimą, nes buvo pagaminta labai solidžiai. Visi vartotojai taip pat sutiko, kad produktas sukuria pasitikėjimą dėl jo stabilumo. Juk tai yra svarbiausia kiekvienos lovytės savybė, suteikianti mums tikrumą, kad maukantis mažylis vidury nakties nesukels aliarmo. Be to, „Moolino P900“ yra su minkštu čiužiniu. Visa lovelė yra standi ir lengvai transportuojama. Dėl prieinamos kainos produktas taip pat skatina jį įsigyti. Antrasis mūsų pasiūlymas yra šiek tiek brangesnis modelis „Chicco Next2Me“. Šią lovelę taip pat apdovanojo daugybė vartotojų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią kelioninę lovelę pirkti?

Pirkinių vadovas

Kelioninė lovelė yra idealus pasiūlymas tiems, kurie dažnai keliauja su vaikais. Sulankstomos konstrukcijos dėka sutaupysime daug vietos bagažinėje, o kai baldų nebereikės, lengvai juos tilpsime į drabužių spintą. Tokio gaminio patogumą įrodo medžiagos, iš kurių pagamintas rėmas ir čiužinys. Pirkdami verta atkreipti dėmesį į tai, ar lova yra tinkamai stabili. Norėdami padėti jums nusipirkti tinkamą produktą, mes parengėme vadovą, kuris jums pasakys kurią kelioninę lovelę pasirinkti.

Kam?

Kelioninė lovelė yra galimybė vaikams iki 5 metų. Tai puikiai tinka tose vietose, kur sunku prieiti prie tradicinės vaikų lovos. Jo dėka taip pat galėsime sutaupyti pinigų užsisakydami kambarį viešbutyje ar svečių namuose. Daugelis atostogų kurortų prideda papildomų išlaidų, susijusių su vaikiškos lovelės aprūpinimu, o tai gali būti didelė našta mūsų piniginei.

Tai taip pat puikus pasirinkimas tiems, kuriuos dažnai aplanko šeimos su vaikais. Taip pat verta prisiminti, kad tokį baldą galima naudoti ir kasdien. Apie tai, jkuri kelioninė lovelė yra geriausiaduoto modelio parametrus. Pasirinkimas taip pat priklausys nuo mūsų lūkesčių ir galimybių, pvz., Bagažinės dydžio.

Mechanizmas

Kelioninė lovelė yra sulankstomas baldas, kuris, palyginti su tradiciniais, leidžia mums sutaupyti daug vietos. Toks produktas turėtų ne tik lengva surinkimo ir išardymo sistema, bet visų pirma būti stabiliais ir patogiais. Blogiausias atvejis šiuo atveju yra lovelė, kai ji naudojama netyčia. Todėl prieš perkant taip svarbu patikrinti duoto modelio mechanizmą. Išlankstoma traukiant specialią rankeną, esančią rėmo apačioje.

Tokiu būdu mes galime lengvai ir greitai uždėti šonus ir sutvirtinti konstrukciją, neleisdami jos sulankstyti. Daugelio modelių rinkinyje yra specialus krepšys ar užvalkalas, kuris palengvins įrangos gabenimą ir apsaugos čiužinį nuo purvo.

Vaikiškų lovelių tipai

Vaikiškos vaikiškos lovelės skiriasi forma ir medžiaga, iš kurios pagamintos. Tarp jų mes išskiriame:

Turistų lopšiai – tai sulankstomas, paprastos konstrukcijos baldas, kuris puikiai tiks vaikams, sveriantiems iki 15 kg. Jie susideda iš aliuminio rėmo, minkšto čiužinio ir audinio sienų. Šio tipo baldus galima pakoreguoti atsižvelgiant į pakabinamų grindų aukščio keitimą.

Kūdikių krepšeliai – tai sprendimas, tinkantis tik kūdikiams. Tokia vaikiška lovelė su rankena leidžia mums lengvai ir greitai pajudinti mažylį, netrukdant ramiam jo miegui. Aukštos sienos ir storas dugnas puikiai sugers smūgius transportuojant.

Papildomi priedai

Kelioninių lovelių atveju gamintojas į komplektą įtraukia papildomų priedų, kurie palengvina transportavimą, užtikrinant komfortą mums ir mūsų vaikui. Tarp jų mes išskiriame:

Čiužinys – jo matmenys dažniausiai yra 120 cm x 60 cm. Dėl to turistinis lopšys yra pasirinkimas ne tik kūdikiams, bet ir vaikams iki 6 metų. Didžiausia tokio čiužinio apkrova yra maždaug 15 kg.

Tinklas nuo uodų – tai ypač pasiteisins vasarą, kai yra didelė rizika, kad įkando uodai ir kiti vabzdžiai. Jis pagamintas iš subtilaus tinklelio, kuris puikiai praleidžia orą, taip apsaugodamas kūdikį nuo įkandimų.

Sūpuojančios slydimo mašinos – tai papildomas sprendimas, prieinamas tik kai kuriuose modeliuose. Paprastas slydimų surinkimas leis lovelę paversti lopšiu, kurio dėka mūsų vaikas greičiau užmigs.

Transportinis krepšys palengvinkite mums lovytės perkėlimą. Jo dėka mes galime apsaugoti savo įrangą, o patogių rankenų pagalba mes galime juos perkelti į kitą vietą. Negana to, toks krepšys apsaugo čiužinį nuo kenksmingų oro sąlygų, pavyzdžiui, saulės, lietaus ar vėjo. Be to, jis apsaugos jį nuo dulkių ir galimo purvo.

Persirengimo kilimėlis – tai patogus sprendimas, leidžiantis pakeisti kūdikį.

Aukščio reguliavimas – šios parinkties dėka mes sureguliuosime aukštį, užtikrindami mažylio saugumą.

Organizatorius – dėka medžiaginių kišenių, visus reikalingus daiktus galime sutalpinti vienoje vietoje.

Karuselė – yra tik kai kuriuose turistinių lopšių modeliuose. Jos dėka mūsų vaikas nusiramins ir greitai užmigs.

Vaikiškos lovelės geromis kainomis

Tokių vaikiškų lovelių kaina skiriasi ir priklauso ne tik nuo konkretaus modelio tipo, bet ir nuo medžiagos, iš kurios jis pagamintas. Pigiausi krepšeliai skirti kūdikiams, už kuriuos sumokėsime apie 200 PLN. Be abejo, pats brangiausias variantas yra kelioninė lovelė lopšio pavidalu. Šio tipo įranga dažnai turi papildomų priedų. Be to, ji taip pat gali būti naudojama kaip tradicinė lova, o galimas reguliavimas užtikrins komfortą mums ir mūsų vaikui. Tokios lovos kaina yra apie 350 PLN.

Geriausios kelioninės lovelės 2021 m

Vaikai dažnai negali užmigti naujoje vietoje. Ypač, kai jie pakeičia savo vaikišką lovelę viešbučio modeliu. Todėl verta įsigyti turistinį modelį, kurį galima lengvai sulankstyti ir išskleisti, taip pat gabenti bet kur. Mūsų reitinge yra geriausi tokio tipo produktai, kuriuos galima įsigyti Lenkijos rinkoje.

Mūsų rekomendacijos

„Moolino P900“

2-moolino-kelioninė-lovelė-p900-žalia„Moolino P900“ yra antras pasiūlymas mūsų sąraše, kuris suteiks jūsų mažyliui saugią vietą miegoti net ir išvykus. Jie išsiskiria tvirtu, estetišku dizainu. Rinkinyje yra minkštas čiužinys, o visa tai sutvirtinta ir lengvai transportuojama.

Stabilūs ir suapvalinti kampai suteikia labai gerą apsaugą. Ypač, kai mažylis yra mobilus. Nepakeičiamas sprendimas, kurį vertina daugelis vartotojų, yra 2 ratai su blokada, kurių dėka mes galime lengvai perkelti lovelę.

Baldų apmušalai yra patvari, lengvai valoma medžiaga – taip pat idealiai tinka ilgoms kelionėms. Skaidrus tinklas aplink lovelę leis vaikui stebėti aplinką. Patogus sprendimas yra šoninis įėjimas, uždarytas užtrauktuku. Dėl to, kad sulankstytas jis užima labai mažai vietos, jis puikiai tinka kelionėms.

Produktas skirtas vaikams, sveriantiems 14 kg ir kurių ūgis iki 85 cm, tačiau užaugus mažyliui, tai gali būti saugi žaidimų suktis arba puiki vieta žaisti. Lovytė yra keturių spalvų: žalia, mėlyna, oranžinė ir rožinė. Papildomas rinkinio elementas yra tinklelis nuo uodų, apsaugantis vaiką nuo vabzdžių.

„Moolino P900“ matmenys yra šie: ilgis – 125 cm, plotis – 71 cm ir aukštis – 77 cm. Šis modelis skirtas vaikams, kurių svoris neviršija 14 kg. Produktas yra rožinės, mėlynos, žalios ir oranžinės spalvos.

Privalumai

Vykdymas:

Tai tvirtas ir estetiškas produktas. Daugelis žmonių pabrėžia, kad vaikiška lovelė yra stabili, todėl galite būti tikri, kad jūsų vaikas neišvirs konstrukcijos, net ir tada, kai ji laksto naktį.

Saugumas:

Saugumą užtikrina stabili konstrukcija, taip pat suapvalinti kampai. Gamyboje naudojamos medžiagos taip pat yra svarbios ir jose nėra kenksmingų medžiagų.

Apmušalai:

Pateiktas baldas turi patvarų, lengvai prižiūrimą liesti apmušalą. Skaidrus tinklelis leidžia vaikui stebėti aplinką.

Vežimas:

Po sulankstymo pateiktas modelis neužima daug vietos, be to, jis sveria 14 kg, todėl neturėsime problemų dėl transporto. Komplekte yra dangtis, kuriame baldą galime lengvai nešiotis.

Trūkumai

Sulankstomas:

Kai kurie vartotojai skundžiasi lopšio sulankstymo sistema. Jiems atrodo, kad tai šiek tiek sudėtinga, o surinkimas užtrunka per ilgai.

„Chicco Next2Me“

3-chicco-lopšys-papildomas-kitas2me-sidabras„Chicco Next2Me Silver“ yra nepakeičiamas modelis keliaujant. Tai ne tik puikus kūdikio miego gabalas, bet ir padeda kartu miegoti su kūdikiu. Todėl jūs nuolat kontroliuojate savo vaiką, o kai jis negali užmigti, visada galite jį apkabinti.

Tai taip pat nepakeičiamas sprendimas vis dar krūtimi maitinančioms moterims. Lengva konstrukcija ir lengvas surinkimas bei išardymas yra didžiausi šio modelio privalumai, kuriuos vertina vartotojai. Rinkinyje yra paminkštintas čiužinys ir krepšys daiktams laikyti.

Produktas turi du rakinamus ratus ir dvi neslystančias kojas. Vaikiškos lovelės matmenys yra 93 cm x 69 cm. Nuomonės apie turistines loveles šio prekės ženklo yra labai teigiami. Vartotojai juos vertina už aukštos kokybės apdailą ir patrauklų dizainą, kuris pritraukia mažiausiųjų dėmesį.

Pozuoti …