Rankinis dulkių siurblys. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Rankinis dulkių siurblys – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Jei planuojate įsigyti mažą, baterijomis valdomą rankinį dulkių siurblį ir nemėgstate sunkiai lyginti modelių, kad išsirinktumėte geriausią, turime jums gerų naujienų. Palyginome daugybę modelių ir pasirinkome du, mūsų nuomone, geriausius. Mūsų nuomone, nusipelno dėmesio modelis „Philips Minivac FC6152 / 01“. Jame yra dviguba filtravimo sistema, neleidžianti dulkėms patekti į išorę. Prietaisas yra bevielis, užtikrinantis judėjimo laisvę, o „Ni-Mh“ baterija yra baterija, ilgai išlaikanti pradinius parametrus. Ergonomiška dulkių siurblio forma užtikrina naudojimo patogumą, pridedami šepečiai ir įtrūkimai leidžia pasiekti kiekvieną kampelį, o dulkių konteinerį ištuštinti lengva. Įkrovimo stovas leidžia jį pastatyti ant sienos ir nuolat laikyti dulkių siurblį, kad jis visada būtų paruoštas naudoti. Antrasis mūsų rekomenduojamas modelis yra „Electrolux ZB5112“. Jei dėl kokių nors priežasčių jūsų netenkina numeris vienas modelis, patikrinkite geriausio rankinio dulkių siurblio parametrus.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkėjo vadovas – kokį rankinį dulkių siurblį pirkti?

Rankiniai dulkių siurbliai yra maži, mobilūs prietaisai, idealiai tinkantys namo kampų ir kampelių valymui, baldų apmušalams ir automobiliui. Kaip ir kitai įrangai, tokio modelio įsigijimas reikalauja tam tikrų žinių. Štai kodėl mes parengėme šį vadovą. Pateiksime tokių įrenginių pasirinkimo taisykles, kad visi, planuojantys tokį pirkimą, tai žinotų kuris rankinis dulkių siurblys yra geriausias. Tačiau pradėsime nuo to, kodėl verta rinktis tokį sprendimą.

Ar verta investuoti į rankinį dulkių siurblį?

Didelis tokio tipo įrangos pranašumas yra tai, kad tai yra nedidelis nešiojamas prietaisas, idealiai tinkantis siurbti automobilį, pavyzdžiui, apmušalus. Tačiau paprastai jis turi gana silpną akumuliatorių, o konstrukcija yra suprojektuota taip, kad valant grindis juo gali pakenkti stuburui. Todėl tai nėra alternatyva tradiciniams modeliams, o papildoma įranga, kurią verta turėti namuose.

Tačiau negalima paneigti, kad tai yra patogiausias prietaisas, kuriuo galima siurbti automobilio apmušalus, baldų apmušalus ar valyti sunkiai pasiekiamas vietas – pavyzdžiui, dulkes nuo baldų ar langų viršų. Kai kurie modeliai taip pat atlieka vandens surinkimo iš grindų funkciją.

Rankinių dulkių siurblių tipai

Rinka siūlo akumuliatorių modelius, skirtus naudoti namuose, ir automobilių modelius, maitinamus cigarečių žiebtuvėlių lizdu. Pastarieji, kaip rodo pavadinimas, puikiai tinka valyti automobilį. Deja, jie neveiks namuose, nes paprastai jie turi būti nuolat prijungti prie automobilio lizdo arba turėti labai silpną akumuliatorių. Tačiau modeliai bus tinkami valyti visus paviršius.

Be to, jie turi patvaresnę bateriją, todėl yra funkcionalesnis sprendimas. Taip pat reikėtų pažymėti, kad tokie modeliai dažnai turi papildomų vamzdžių ar tvirtinimų, todėl juos galima naudoti atliekant daugelį kitų valymo darbų.

Valdžia yra svarbi

Kaip ir su kita įranga, čia svarbiausia yra galia. Kuo didesnis, tuo geriau. Turime pabrėžti, kad vis dėlto jis neturėtų būti per didelis. Kodėl? Jei tokia maža įranga turi per daug energijos, baterija greitai išsikraus, o tai taip pat gali visiškai išeikvoti, tada turėsite įsigyti naują įrangą.

Baterija ir įkrovimo laikas – patogumas yra pirmas

Darbo laikas yra didelė šio tipo įrenginių problema – nors standartas yra 15–30 minučių, yra daugybė įrenginių, kurių akumuliatorius išsikrovęs po 8 minučių. Todėl turėtumėte patikrinti, kiek laiko prietaisas veikia su pilna baterija, turint omenyje, kad dažnai naudojant baterija greičiau susidėvi. Čia reikia pabrėžti, kad tipiški automobilių modeliai dažniausiai dirba nuolat jungdamiesi su cigarečių degikliu ir neturi įmontuoto akumuliatoriaus.

Taip pat svarbu įkrovimo laikas. Jei įranga veikia 5 minutes, o paskui įkraunama pusę dienos – ji nebus efektyvi ar patogi piniginei. Verta rinktis dulkių siurblį su akumuliatoriaus indikatoriumi, kuris leis patikrinti, ar baterija pilna. Tai idealus sprendimas užmaršiems žmonėms, kurie neatsimena, ar įranga buvo prijungta prie įkrovimo po paskutinio valymo.

Purvo konteineris

Svarbus klausimas bus purvo konteinerio dydis. Kuo jis didesnis, tuo rečiau jį reikia ištuštinti. Tačiau jis negali būti per didelis, nes tada padidėja įrangos matmenys, ji tampa sunki ir nėra labai patogu, tačiau patogumas ir mažas svoris yra šių dulkių siurblių privalumai.

Dydis ir būstas

Kitas dalykas, kurį turime pasakyti, yra rankinių dulkių siurblių dydis. Žinoma, nėra idealaus matmens. Tačiau svarbu, kad prietaisas būtų lengvas ir būtų mažas. Rankena turi būti patogi, kad dulkių siurbimas nebūtų didelė problema. Kita vertus, pats korpusas turi būti tvirtas, kad valant jis nepažeistų, pavyzdžiui, sunkiai pasiekiamose vietose.

Siurbimo purkštukai

Tokie prietaisai neturi tiek patarimų, kiek klasikinė įranga, tačiau daugelis gamintojų prideda vieną ar du papildomus šepetėlius prie rinkinio, kad pateiktas modelis būtų patrauklesnis. Pravers kilimams ir apmušalams valyti skirtas šepetėlis, taip pat specialus antgalis sunkiai pasiekiamoms vietoms pasiekti. Jei turite naminių gyvūnėlių, patikrinkite, ar jus dominančio produkto gamintojas siūlo patarimą, kuris tiksliai surenka plaukus nuo įvairių paviršių.

Alerginiai filtrai

Jei esate alergiškas ar turite alergiškų asmenų – HEPA filtras yra elementas, kurį būtina įtraukti į dulkių siurblį. Tai leidžia užfiksuoti bakterijas, virusus ir erkes. Todėl jis rūpinasi namų ūkio narių gerove ir sumažina nemalonius alergijos simptomus. Verta patikrinti, ar dulkių siurblio filtras yra nuimamas ar plaunamas.

Kuris rankinis dulkių siurblys yra geriausias?

Kiekviena buitinę techniką gaminanti įmonė pasiūlo rankinius modelius. Jei vadovausitės mūsų patarimais, tikrai rasite tobulą rankiniai dulkių siurbliai geromis kainomis. Kalbant apie tokios įrangos įsigijimo kainą, galite rasti gerų įrenginių, kainuojančių 100–150 PLN, todėl automatiškai daroma išvada, kad verta apsirengti tokia įranga. Tačiau prieš perkant reikėtų patikrinti dar vieną aspektą, t. Y. Vartotojų reitingus, nes jie patikrina, ar duotas modelis tikrai vertas savo kainos.

Populiariausi 5 rankiniai dulkių siurbliai. Nuomonės 2021 m

Valyti apmušalus automobilyje gali būti sunku. Stacionarus dulkių siurblys mus labai riboja, o degalinėse ar plovyklose esantys nėra labai galingi. Laimei, yra ir rankinių dulkių siurblių, kurie puikiai pašalina smėlį ir kitus nešvarumus automobilyje, bet ir sunkiai pasiekiamose mūsų namų vietose. Pateikiame rankinių dulkių siurblių reitingą, kuriame pateikiami geriausi Lenkijos rinkoje esantys modeliai.

1. „MiniVac“ rankinis dulkių siurblys „Philips Minivac FC6152 / 01“

1. „Philips Minivac FC6152-01“„Philips“ yra gerai žinomas prekės ženklas, garsėjantis aukščiausios kokybės, efektyviomis ir praktiškomis technologijomis. Todėl reitingą atidaro „Philips Minivac FC6152 / 01“. Tai geriausias rankinis dulkių siurblys, efektyviai pašalinantis matomas dulkes ir nešvarumus. Šis belaidis modelis pagreitina kasdienį siurbimą, o dėl įkraunamos baterijos vartotojas gali laisvai judėti ir lengvai išvalyti bet kurią vietą.

Didelis prietaiso pranašumas yra priedai, kurių dėka mes galime nuvalyti dulkes nuo subtilių paviršių ir pasiekti net labiausiai nepasiekiamas vietas. Ni-MH akumuliatoriai garantuoja ilgesnį dulkių siurblio veikimą, todėl jis buvo mūsų reitingo viršuje. Be to, prietaisas turi 2 pakopų filtravimo sistemą, kuri užtikrina dar geresnius valymo rezultatus. Kai dulkių konteineris bus pilnas, jį be problemų ištuštinkite.

Dėl ergonomiškos „Philips Minivac FC6152 / 01“ modelio formos jį lengva laikyti, todėl pats siurbimo procesas yra tikrai malonesnis, juolab kad produktas yra tikrai lengvas. Dulkių siurblyje yra įkrovimo stovas, kurio dėka visą bateriją galime įkrauti per 16-18 valandų.

Taip pat verta paminėti, kad šis įrenginys turi „Eco“ pasą, o tai reiškia, kad šis modelis yra ekologiškas. Tokia gera specifikacija, be abejo, reiškia daug teigiamų vartotojų nuomonių.

Mes pirmieji pristatome „Philips Minivac FC6152 / 01“ modelį. Pasak interneto vartotojų, tai geriausias rankinis dulkių siurblys 2021 m. Verta paminėti, kad pristatytam modeliui buvo suteiktas „Eco Passport“ apdovanojimas, kuris skiriamas aplinkai nekenksmingai įrangai.

Privalumai

Mobilumas:

Dulkių siurblys maitinamas baterijomis, todėl mes neprivalome jo prijungti prie elektros lizdo. Tai suteikia mums laisvą judesių spektrą ir mes galime lengvai išvalyti sunkiausias vietas. Įranga idealiai tinka baldų apmušalams valyti.

Naudojimo patogumas:

Dulkių siurblys sukurtas taip, kad mums patogu su juo dirbti. „Philips Minivac FC6152 / 01“ yra lengvas ir suapvalinta rankena, kad būtų lengva valdyti.

Priedai:

Rinkinyje yra šepetys ir antgalis kampams valyti, t. Y. Įtrūkimų įrankis. Dėl to galime kruopščiai išvalyti net sunkiai pasiekiamas vietas.

Filtravimo sistema:

Įrenginyje yra dviejų pakopų filtravimo sistema, kuri užtikrina optimalius valymo rezultatus. Ši sistema apsaugo nuo dulkių patekimo į išorę, o papildomas filtras sulaiko besikaupiančias mažesnes daleles.

Dulkių kamera:

Dulkių talpykla yra labai didelė, todėl jos pakanka daugkartiniam siurbimui. Valymo metu neturime nuolat tuštinti kameros.

2. Belaidis dulkių siurblys „Electrolux Rapido ZB5112E“

2. „Electrolux ZB5112“Antrasis pasiūlymas – „Electrolux ZB5112“ dulkių siurblys. Jau seniai žinoma, kad „Electrolux“ yra didžiausia buitinių prietaisų gamintoja pasaulyje, o bendrovės dulkių siurbliai buvo pirmieji tokio tipo prietaisai, …