Gerų „Aeg“ kolonų gerbėjai – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį AEG kolonos ventiliatorių pasirinkti?

Stulpelio ventiliatorius bus ypač vertinamas vasarą, kai lauko temperatūra viršys 30 laipsnių C. Dėl šio mažo prietaiso galėsime atvėsinti patalpą, kurioje apsistojame. Mūsų vadovas suteiks jums patarimų, kaip rasti sau tinkamą modelį. Galiausiai rasite trijų AEG kolonų ventiliatorių reitingą geromis kainomis.

AEG yra vokiečių elektrotechnikos grupė, garsėjanti tikrai aukštos kokybės produktais. Jis buvo sukurtas XIX amžiaus pabaigoje ir būtent jis prisidėjo kuriant išradimus, be kurių vargu ar kas nors šiandien įsivaizduoja gyvenimą. Tai įtraukia apie plaukų džiovintuvus, indaploves ar oro kondicionierius. Šiandien AEG produktai yra parduodami praktiškai visame pasaulyje ir yra labai vertinami vartotojų.

Geriausias bokšto ventiliatorius 2021 m. Surasti reikia šiek tiek laiko. Dar prieš eidami į parduotuvę turime pagalvoti, kokio tipo šis įrenginys mus labiausiai domina. Rinka siūlo pilno dydžio ir mini modelius, kurie dažniausiai naudojami pastatyti prie stalo. Verta prisiminti, kad net ir šie dideli oro kondicionieriai neužima per daug vertingos vietos, nes paprastai jie yra apie 1 metro aukščio. Jie taip pat gali pasirodyti daugiafunkciniai, tad jei galime tai sau leisti, įsigykime didesnį produktą.

Rinkdamiesi gerą kolonos oro kondicionierių, neturime pamiršti patikrinti jo techninių parametrų. Svarbesni yra daugiausia galia, kuri turėtų būti apie 40 W ar didesnė. Tada tai tikrai bus efektyvus įrenginys.

Įvairių tipų patogumai bus vienodai svarbūs, pvz LCD ekranas. Tai tikrai palengvins oro kondicionieriaus darbą ir leis greitai nustatyti norimą temperatūrą. Įdomus variantas gali būti ir naktinis režimas, kurį įjungus prietaisas veiks daug tyliau, o tai leis gerai miegoti visiems namų ūkio nariams.

Rinkdamiesi sau geriausią oro kondicionierių, taip pat turėtume patikrinti, iš kokios medžiagos jis pagamintas. Jis turi ne tik atrodyti labai estetiškai, bet ir būti tvirtas, kad nebūtų per greitai sugadintas, pvz., Apvirtus. Geriausia, jei tai yra plienas, kurį taip pat lengva valyti.

AEG kolonų ventiliatoriai – reitingas

„AEG T-VL 5537“

„AEG T-VL 5537“ gaminys yra kolonėlės ventiliatorius, kuris tiekiamas su nuotolinio valdymo pultu. Tai leidžia valdyti įrenginį daug patogiau ir paprasčiau. Jis buvo pagamintas iš nerūdijančio plieno, todėl atrodo elegantiškai ir, be to, jį galima pritaikyti daugumai interjerų. Be to, kambaryje jis neužima daug vietos.

Šis prietaisas buvo aprūpintas vadinamuoju atminties funkcija. Tai reiškia, kad mūsų pasirinkta temperatūra automatiškai išsaugoma. Be to, yra elektroninis laikmatis 2, 4 ar net 8 valandoms ir natūralus vėjelio režimas. Jo dėka produkto smūgių intensyvumas automatiškai keičiasi. Jo matmenys yra: 32 cm x 120 cm x 32 cm.

Vartotojai mano, kad tai yra rekomenduojamas koloninis oro kondicionierius, išsiskiriantis išskirtiniu efektyvumu. Viskas dėl 35 W galios. Prietaiso veikimas yra ramus ir tylus, todėl netrukdo net tada, kai jis yra įjungtas visą parą.

„AEG T-VL 5531“

Įrenginys, vadinamas „AEG T-VL 5531“, turi 50 W galią ir sveria tik 2,65 kg. Todėl ne per sunku vargti ar judėti iš vienos vietos į kitą. Tačiau jo matmenys yra: 75 cm x 26 cm x 25,5 cm, todėl jis ypač veiks kambaryje su nedideliu plotu.

Šiame oro kondicionieriuje yra 3 greičiai ir 4 pakopų jungiklis, leidžiantis greitai nustatyti patogią temperatūrą. Jis turi stabilų pagrindą, todėl rizika netikėtai apvirsti yra minimali. Jis taip pat turi apsaugines groteles, neleidžiančias ore esantiems teršalams patekti į prietaiso vidų.

Vartotojai sutinka, kad tai yra AEG kolonėlės oro kondicionierius už gerą kainą, kurią gali sau leisti kiekvienas. Vienas iš didžiausių jo privalumų yra minimalistinis dizainas, dėl kurio jis puikiai tinka šiuolaikiniams kambariams. Be to, jis gerai atvėsina namus ir yra ypač naudingas karštomis dienomis.

„AEG TVL 553“

Kolonėlės kondicionieriaus „AEG TVL 553“ modelis išsiskiria labai elegantišku dizainu ir aukštos kokybės medžiagomis. Dėl to jis gali būti naudojamas labai ilgai ir tuo pačiu metu puikiai atrodo patalpoje. Jo galia yra 40 W, jis turi elektroninį laikmatį 2, 4 ir 8 valandoms.

Šio gaminio aukštis yra 120 cm. Dėl šios priežasties kambaryje ji neužims daug vietos. Rinkinyje yra specialus nuotolinio valdymo pultas, palengvinantis tikslų temperatūros nustatymą. Kadangi prietaisas išsiskiria tyliu veikimu, jis niekam netrukdys, taip pat ir naktį.

Vartotojai teigia, kad geriausi AEG kolonėlių ventiliatoriai turėtų ne tik gerai atrodyti, bet ir būti funkcionalūs. Tai yra ir šio modelio atveju. Jame yra LED indikatoriai, atminties funkcija ir natūralaus vėjelio režimas. Papildomas jo pranašumas gali būti tai, kad jis turi groteles, apsaugančias prietaiso vidų ir apsaugančias nuo įvairių rūšių teršalų.