Jei norite sužinoti, kokius radiatorius rekomenduoja vartotojai, perskaitykite mūsų parengtą reitingą. Norėdami jį sukurti, mes atidžiai išanalizavome vartotojų nuomones apie atskirus modelius. Mūsų informacija rodo, kad vienas geriausių radiatorių šiandien yra „Purmo Ventil Compact CV22“. Įranga yra efektyvi, todėl galime būti tikri, kad ji gerai apšildys kambarį. Dėl to, kad produktas yra paprasto dizaino, daugelis vartotojų nusprendžia jį įsigyti. Modelį galima lengvai pritaikyti interjerui, nesvarbu, kokiu stiliumi jis dekoruotas. Vartotojų apžvalgose galite perskaityti, kad šildytuvą lengva valdyti. Šone esanti rankenėlė leidžia laisvai reguliuoti temperatūrą. Jei dėl kokių nors priežasčių mūsų pateiktas modelis nėra tas, kurio ieškote, žiūrėkite kitų produktų aprašymus. Tarp jų rasite įvairių modelių – tiek paprasto, tiek originalesnio stiliaus. Antroji reitingo vieta priklauso „Instal Projekt“ be pavadinimo NAM-50/9.
palyginimo lentelė
Privalumai
Trūkumai
Santrauka
Pasiūlymai
Kurį radiatorių pirkti?
Pirkinių vadovas
Mūsų klimato sąlygomis sunku įsivaizduoti namą be šildymo, taigi ir radiatorius. Net rinkdamiesi neseniai populiarų grindinį šildymą, vis tiek kaip priedą montuojame radiatorius. Jie leidžia jums paskirstyti šilumą kiekviename namo kambaryje. Gamintojai, žinodami radiatorių naudingumą, stengiasi juos patobulinti. Jie padidina jų skaičių, o tai apsunkina pasirinkimą. Kad jums būtų lengviau, mes parengėme šį vadovą, kuris jums pasakys, kurį radiatorių pasirinkti.
Tipai – kuris radiatorius yra geriausias?
Rinkoje yra keletas šildytuvų tipų. Norėdami pasirinkti geriausią produktą sau ir savo namams, peržiūrėkite kiekvieno tipo ypatybes. Populiariausi šildytuvai yra:
Sekcinis – jų struktūra yra aliuminio pelekų derinys. Viduje yra cirkuliacinės sistemos, kurios tinkamai nukreipia karštą vandenį. Tai geras pasirinkimas, jei turite seną šildymo įrangą. Viskas, dėka segmentinių šildytuvų panašumo į ketaus, kuris pasireiškia jungčių gnybtų atstumu ir dideliais vidiniais skerspjūviais. Jie net tinka vario įrenginiams, išskyrus tuos, kuriuose vandens pH yra didesnis nei 8. Tokiu atveju turėtume naudoti korozijos inhibitorių.
Tačiau turime prisiminti, kad radiatoriai tinka tik šoninėms jungtims. Jei norime juos sujungti su apatine jungtimi, mums reikės specialaus rinkinio. Elementų, iš kurių pagaminta įranga, skaičius priklauso tik nuo mūsų. Populiariausi yra 8 arba 10 sekcijų šildytuvai. Toks prietaisas sugeba šildyti vidutinio dydžio kambarį. Jei mums nereikia tokio didelio kiekio, galime pasirinkti 4 ar net dviejų sekcijų radiatorių.
Ortakis – jie dedami ant grindų. Dėl to mes galime sutaupyti daug vietos kambaryje, kuriame yra nedidelis plotas. Tačiau turime prisiminti, kad jie veikia tik uždarose ir slėginėse sistemose.
Konvektorius – tokio tipo šildytuvuose šildytuvas veikia kaip kaitinimo elementas. Tai paprasta vamzdžių kilpa, paprastai sujungta su šilumos kriaukle. Šildytuvą dengia korpusas, kurio užduotis yra priversti oro srautą per kilpą. Konvektoriniai šildytuvai veikia šilumos išsklaidymo konvekcijos principu. Šis tipas turi trūkumų – turime nusipirkti elementą, kuris nukreipia oro srautą. Priešingu atveju siena, ant kurios sumontuotas prietaisas, bus pradėta dengti tamsiais dryželiais. Taip pat turėtume dažnai valyti šildytuvą nuo dulkių, nes dėl nuolatinio oro srauto jis greitai jame kaupiasi. Atminkite, kad prietaisas tinka montuoti tik po slenksčiu.
Plokštė – didžiausias jų pranašumas yra tas, kad jie neužima per daug vietos. Visa tai dėl plokščio dizaino. Jie taip pat išskiria daug šilumos naudodami radiaciją. Labai lengva išlaikyti šio tipo švarą. Taigi tai idealus tipas alergiškiems žmonėms. Tai nėra modelis be trūkumų. Jis nėra labai atsparus korozijai, todėl plieno lakštai gali juo padengti, jei šie įtaisai nėra sumontuoti uždarose grandinėse. Be to, jie gerai dirbs tik pumpuodami. Taip yra todėl, kad jie turi mažus vidinių kanalų skerspjūvius. Savo ruožtu srautas tampa neįmanomas. Prieš perkant būtina patikrinti, ar mūsų pasirinktas skydinis radiatorius tinka šoniniam ar apatiniam sujungimui.
Medžiaga
Medžiaga yra aspektas, kuris yra labai svarbus kalbant apie radiatorius. Geros medžiagos pasirinkimas nulems kambario šildymą. Nuo to priklauso ir paprastas montavimas bei priežiūra. Yra trys pagrindiniai tipai:
plienas tai yra populiariausia medžiagos rūšis radiatoriams gaminti. Viskas dėl to, kad iš plieno pagamintus įtaisus yra labai lengva suformuoti ir suteikti jiems įdomią formą. Plieniniai skydiniai radiatoriai dažniausiai gaminami iš plieno. Nors šio tipo prietaisai pasižymi kompaktišku dizainu, jie gali prilygti daug didesnių analogų, pagamintų iš kitų medžiagų, galiai. Tačiau turime būti atsargūs, jei vandens kokybė įrenginiuose nėra labai gera. Tokiu atveju iš plieno pagamintą radiatorių gali užpulti korozija. Renkantis antikorozinį modelį, turime prisiminti, kad jis yra daug brangesnis nei įprasti prietaisai. Šio tipo įranga yra labai patvari, todėl pas mus liks kelerius metus. Atminkite, kad jis netoleruoja deguonies įrenginyje. Kad taip neatsitiktų, galime jį uždengti anti-difuzijos barjeru. Dėl to deguonis neprasiskverbs į jo sienas.
ketaus tai seniausia radiatorių gamyboje naudojama medžiaga. Jie nebėra labai populiarūs, tačiau vis tiek jų galima rasti parduotuvėse. Taip yra dėl to, kad ketaus yra sunkus ir lėčiau kaista. Tai problemiška, jei norime greitai manipuliuoti temperatūra. Tačiau tai turi teigiamą poveikį katilo veikimui. Jo degiklis neužvedamas taip dažnai. Todėl jis ne taip greitai susidėvi ir veikia labai ekonomiškai. Mūsų išvaizda taip pat gali atkalbėti nuo ketaus radiatorių pirkimo. Paprastai jie yra sunkūs ir nepatogūs, o tai skiriasi nuo šiuolaikinių šio tipo prietaisų lengvumo. Tačiau jų pranašumas yra labai didelis atsparumas korozijai. Paprastai jie veikia keliasdešimt metų, neatsižvelgiant į įrenginiuose tekančio vandens kokybę. Be to, ketaus radiatoriai yra inertiški. Tai reiškia, kad išjungus jie ilgai išliks šilti.
Aliuminis – paskutinis tipas yra radiatoriai, pagaminti iš aliuminio. Ši medžiaga išsiskiria mažu svoriu. Tokių šildytuvų inercija yra maža, todėl lengva manipuliuoti temperatūra. Jie labai gerai derinami su skystuoju kuru kūrenamais katilais. Tačiau jie nėra labai noriai perkami. Taip gali nutikti dėl to, kad aliuminio radiatoriai yra mažiausiai patvari tokio tipo įranga.
Dydis ir pasiskirstymas
Renkantis gaminio dydį, verta vadovautis principu: kuo didesnis, tuo geriau. Tokį prietaisą lengva pritaikyti mažame kambaryje. Šiuolaikiniai gaminiai sureguliuos temperatūrą taip, kad ji būtų optimali. Maža įranga taip neveiks, vadinasi, kambarys nebus tinkamai sušilęs. Todėl, jei dvejojame tarp mažesnio ar didesnio modelio, tada pasirinkite pastarąjį. Geriausia radiatorių pastatyti ten, kur mes prarandame daugiausiai šilumos. Paprastai tai yra langas.
Dizainas
Šiais laikais radiatoriai yra ne tik šilumą teikiantis prietaisas, bet ir interjero dizaino elementas. Daugelis gamintojų siūlo jas kopėčių formos arba įvairių, netaisyklingų motyvų. Čia taip pat nėra jokių spalvų apribojimų. Šie prietaisai dažnai yra stilingai dekoruoti.
Radiatoriai geromis kainomis
Įprasti skydiniai radiatoriai paprastai kainuoja nuo 200 PLN, o jų kainos gali siekti iki 6000 PLN už vienetą. Viskas priklauso nuo dydžio, taip pat nuo papildomų prietaiso priedų. Pigiausi yra pagaminti iš aliuminio, kuris paprastai neviršija 400 zlotų už vienetą. Ketaus radiatoriai gali kainuoti nuo 100 PLN iki 10 000 PLN. Kaina daugiausia priklauso nuo gaminio dizaino.
Geriausias radiatorius 2021 m
Gyvename tokioje aplinkoje, kur namuose būtina šildyti. Radiatoriai vis dar yra populiariausias pasirinkimas tarp šildymo sprendimų. Tačiau, skirtingai nei ankstesniais metais, dekoratyvinius modelius taip pat naudojame vis dažniau. Nes mūsų skaitytojų poreikiai tam yra skirtingi radiatorių reitingas yra šeši visiškai skirtingi modeliai.
Mūsų rekomendacijos
„Purmo V22 Ventil Compact“
Purmo V22 Ventil Compact to geriausias šildytuvas mūsų reitinge. Tai yra plokščių, plieno modelis, kuris yra puikus vidaus apdaila. Šoniniai paviršiai yra padengti dangteliais, o viršutinis – grilio tipo dangčiu. Gaminyje yra keturios šoninės ir dvi apatinės sujungimo angos su ½ colio vidiniu sriegiu. Šildytuvo galia yra 1709 W, o maksimali veikimo temperatūra yra 110 laipsnių Celsijaus.
C. Jo matmenys yra: aukštis – 600 mm ir ilgis – 1000 mm. Taip pat galite nusipirkti daugelį kitų dydžių, o tai leidžia pasirinkti tinkamą tam tikros patalpos modelį.
Produktas yra klasikinės baltos spalvos. Radiatoriaus dizainas taip pat yra nesenstantis. Tai tinka visiems interjerams. Tai labai vertina vartotojai.
Visų pirma dėl patrauklios kainos. Kitas klausimas yra darbo tvirtumas. Mūsų pristatomam modeliui, taip pat kitiems „Purmo“ pasiūlymams taikoma 10 metų garantija, kuri užtikrina jų veikimą be gedimų. Be to, šio modelio priežiūra nėra pagrindinė problema.
„Purmo Ventil Compact CV22“ radiatoriaus galia yra 1709 W. Produkto matmenys yra tokie: aukštis – 60 cm ir ilgis – 100 cm. Modeliui taikoma 10 metų …