Geriausias pėdų siurblys – reitingai ir nuomonės 2021 m. Vasario mėn

Pėdų siurblys – pirkimo vadovas, reitingavimas ir bandymas

Vaiko ratų ar žaislų pripūtimas kojų pompa gali būti patogus ir efektyvus, jei įsigysite reikiamą įrangą. Žemiau pateiktame sąraše pateikiami kelių vartotojų rekomenduojamų modelių, pvz., Aprašymai Dviejų stūmoklių kojų siurblys, automobilis, dviratis GK 7 bar. Tai prietaisas su dviem stūmokliais, pagamintas iš tvirto plieno lakšto. Jis yra kompaktiškas, patogus naudoti, taip pat yra manometras su lengvai skaitoma skale. Siurblys taip pat vertas dėmesio „Dunlop 41768 12“ baras su laikymo dėžute, esančia komplekte. Įranga yra atspari mechaniniams pažeidimams, be to, siurbdama ji neslysta ant žemės.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Pirkimo vadovas – kokį pėdų siurblį pirkti?

Jei jums reikia funkcinio siurblio, kurį taip pat galima naudoti tose vietose, kur nėra prieigos prie elektros, kojų modelis jums puikiai tinka. Bet kaip rasti tinkamą tarp daugybės skirtingų produktų? Tai sužinosite perskaitę mūsų trumpą pirkimo vadovą. Čia yra daug praktinių patarimų ir vertingos informacijos.

Pėdų atsispaudimų privalumai

Kojų siurblys, skirtingai nei elektrinis, gali būti naudojamas visur, kur tik to reikia. Mes neturime prijungti tokio gaminio prie maitinimo šaltinio, pakanka paspausti kojos pedalą tinkamu tempu. Nors dažnai sakoma, kad toks pumpavimas yra labai varginantis, ne visada taip turi būti. Pakanka rasti modelį su gerai profiliuotu pedalu. Pėdų siurbliai yra tokie kompaktiški, kad juos galima gabenti automobilio bagažinėje, krepšyje ar net dviračio krepšyje. Tai ypač lengvi ir patvarūs gaminiai, kuriuos visada turėtumėte turėti su savimi. Paprastai tokio siurblio pagalba galime lengvai pripūsti automobilį, motociklą ir dviratį, taip pat miego čiužinį, plaukimo pontoną ar vaikiškus paplūdimio žaislus.

Manometras

Geriausias pėdų siurblys nustatomas, pvz. ar jame yra slėgio matuoklis. Tai yra specialus matuoklis, leidžiantis kontroliuoti pripūtimo slėgį, kad būtų išvengta padangos ar kito objekto sprogimo. Dažnai manometras rodo slėgio vertę keliais vienetais: barais, psi ir net kg / cm2 arba lb / in2, todėl mums nereikia nieko skaičiuoti, pvz., Tinkamai pripūsti padangą, kad ji būtų kieta pakanka. Kai kurie siurbliai vietoj analoginio matuoklio turi skaitmeninį ekraną, todėl slėgį nuskaityti yra labai lengva.

Bendri matmenys ir svoris

Jei ketinate pasiimti siurblį su savimi į keliones ir keliones, gerai rasti kuo mažesnį modelį. Laimei, šios rūšies produktai yra tokie maži, kad nėra jokių problemų juos transportuojant. Rinkoje pateikiamų modelių ilgis paprastai yra ne didesnis kaip 35 cm, plotis – 16 cm, o aukštis – apie 10 cm.

Pėdų siurbliai nėra per sunkūs, paprastai sveria 1 kg, kartais šiek tiek daugiau. Tai reiškia, kad įsigytas produktas neturėtų perkrauti mūsų bagažo, be problemų galime jį nešiotis ir rankose.

Pripūtimo pedalas

Vienas iš svarbiausių siurblio elementų yra pedalas. Jis turėtų būti didelis ir gerai kontūruotas, kad galėtumėte lengvai pakišti koją. Taip pat patikrinkime, ar pedalas turi neslidžią dangą. Tada batas pumpuodamas nuo jo nenuslys.

Suslėgto oro žarna

Suslėgto oro žarna, sujungta su vožtuvu padangoje ar kitame pumpuojamame objekte, turėtų būti kuo ilgesnė (mažiausiai 50 cm). Priešingu atveju gali pasirodyti, kad siurblio negalima pastatyti ant grindų, o jį naudojant reikia laikyti rankose, kad žarna pasiektų vožtuvą. Tai nėra patogus sprendimas, juolab, kad tokiu atveju būtina spausti pedalą ranka (kaip rodo pavadinimas, kojų siurblys nėra pritaikytas tokiu būdu naudoti).

Vykdymo medžiaga

Tvirtas produktas yra tas, kurio konstrukcija pagaminta iš patvaraus metalo lakšto arba plieno. Kai kurie siurblio elementai gali būti pagaminti iš plastiko (jis turėtų būti geros kokybės, kitaip jis greitai suges). Pasirinkto modelio medžiagos yra nepaprastai svarbios. Atsparumas mechaniniams pažeidimams yra vienas iš svarbiausių veiksnių sprendžiant, kurį pėdos siurblį pasirinkti.

Maksimalus darbinis slėgis

Priklausomai nuo to, kokį elementą siurbiate, didžiausias darbinis slėgis gali būti 3 barai, o kartais net 5 ir daugiau barų. Todėl verta rinktis produktą, kuris būtų visuotinai pritaikomas ir leidžiantis generuoti skirtingų verčių slėgį (paprastai didžiausias yra 7 barai).

Adapteriai

Atsižvelgiant į tai, kad atskirų transporto priemonių padangose ​​yra skirtingi vožtuvai, taip pat pripučiami žaislai ar čiužiniai miegui ir maudynėms, kartu su siurbliu turėtume gauti keičiamus adapterius. Jų dėka mes galime lengvai pripūsti įvairius daiktus, nepaisant to, kokį vožtuvą jie turi. Geriausias pėdų siurblys yra su antgaliu automobilių ir dviračių padangoms, taip pat atskiru čiužinio adapteriu. Kartais prie gaminio pritvirtinama ir speciali adata rutuliams išpūsti.

Stabilumas

Siurblio pagrindas turi būti su kojomis su neslidžiais antgaliais. Tada gaminys neslystų per grindis, o tai gali trukdyti greitai ir patogiai pumpuoti. Tai taip pat leidžia mums nustatyti siurblį ant bet kokio paviršiaus – ant žemės, betoninių grindų ir lygių plytelių.

Pėdų siurbliai geromis kainomis

Kiek kainuoja atsispaudimai kojomis? Šio tipo produktų kainų diapazonas svyruoja nuo 15 iki 200 zlotų. Netgi pigiausi modeliai turi manometrą, tačiau jis gali būti prastai sukalibruotas ir netikslus. Siurbliai su skaitmeniniu ekranu leidžia tiksliau valdyti slėgį. Jie yra brangesni, tačiau, pasak daugelio žmonių, taip pat patogesni naudoti.

5 geriausi pėdų stumdymai. Nuomonės 2021 m

Pėdų siurblių reitinge pateikiami produktai, kurie pelnė vartotojų pripažinimą. Pažiūrėkite, kurie modeliai šiuo metu yra populiarūs ir laikomi patogiais naudoti.

1. Dviejų stūmoklių kojų siurblys, automobilis, dviratis GK 7 bar

Dvigubo stūmoklio pėdų siurblys „GK 7 Bar“ yra universalus modelis, kurį galima naudoti norint pripūsti automobilio ar dviračio ratus, taip pat paplūdimio žaislus ir čiužinį. Į rinkinį įeina šie keičiami antgaliai. Įranga turi efektyvią dviejų stūmoklių sistemą, todėl pumpuoti nereikia daug laiko.

Prietaisas pagamintas iš lakuoto, presuoto plieno lakšto, kurio storis 3 mm, todėl atsparus mechaniniams pažeidimams. Jo svoris yra apie 1,93 kg, o žarnos ilgis – 65 cm. Siurblyje yra slėgio matuoklis su lengvai nuskaitoma skale, maksimalus slėgis yra maždaug 7 barai.

Pirkėjai įvertino įrangą dėl jos ilgaamžiškumo ir patogumo naudoti. Jis tvirtai guli ant žemės ir pumpuodamas nejuda, o ant jo galite patogiai atsiremti koją. Daugeliui žmonių svarbu, kad siurblys būtų lengvas ir neužimtų daug vietos automobilio bagažinėje, jį galėtumėte nuolat nešiotis.

Dviejų stūmoklių, automobilių, dviračių kojų siurblys „GK 7 Bar“ yra prietaisas su 65 cm žarna. Didžiausias slėgis yra maždaug 7 barai.

Privalumai

Tvirta konstrukcija:

Siurblys yra tvirtas, nes jis pagamintas iš patvaraus plieno lakšto.

Universalumas:

Prietaisas yra universalus, jis tinka pripūsti įvairių transporto priemonių ratus, taip pat čiužiniams ir žaislams.

Kompaktiški matmenys:

Įranga nėra didelė, todėl ją galima patogiai laikyti, pavyzdžiui, garaže ar automobilio bagažinėje.

Patogus ir greitas siurbimas:

Siurbti su prietaisu yra patogu, jis tvirtai guli ant žemės. Be to, jame yra ne vienas, o du stūmokliai.

Fiksuojanti pėda:

Nėra jokios rizikos, kad siurblys išsiskleis savaime, to apsaugo nuo pėdoje įmontuotos blokados.

Trūkumai

Nėra antgalio laikiklio:

Komplekte yra keičiami pripučiami purkštukai, tačiau patogiam laikymui nėra skyriaus.

2. „Dunlop“ dirbtuvių kojų siurblys 41768 12 baras

„Dunlop 41768 12 Ba“ yra prietaisas, leidžiantis patogiai pripūsti ratus, žaislus, čiužinį ar baseiną. Tai lengva ir patogu naudoti. Pėda padengta guma, todėl batas neturėtų nuo jos nuslysti. Be to, siurblys turi specialias, neslystančias kojas.

Maksimalus darbinis įrangos slėgis yra 8 barai, o žarnos ilgis – 58 cm. Kartu su siurbliu gauname keičiamus adapterius, taip pat skaidrią laikymo dėžę, kurios matmenys: 8,5 cm x 9,5 cm x 24,5 cm. Instrumentas pagamintas iš metalo ir plastiko. Jis yra patvarus ir nėra atsparus mechaniniams pažeidimams.

Siurblys buvo įtrauktas į reitingą, nes apie jį buvo paskelbta daug teigiamų atsiliepimų. Jis turi ryškiai geltonai juodą spalvą, todėl galite jį greitai rasti net silpnai apšviestoje patalpoje. Vartotojai taip pat tvirtina, kad žarna yra tinkamo ilgio ir gerai apsaugota nuo atsitiktinių pažeidimų.

„Dunlop Pump 41768 12 Ba“ yra prietaisas, kurio didžiausias darbinis slėgis yra 8 barai. Žarnos ilgis 58 cm.

Privalumai

Daiktadėžė:

Įrangą galima saugiai laikyti skaidrioje plastikinėje dėžutėje, kuri yra komplekte.

Ne tik ratų pumpavimui:

Prietaisas tinka siurbti ratus, taip pat žaislus, čiužinius ir baseinus. Komplekte yra nuimami adapteriai.

Atsparumas pažeidimams:

Siurblys nėra pažeidžiamas, todėl dėl intensyvaus naudojimo jis neturėtų būti sugadintas.

Neslystančios kojos:

Įrangos pagrindas turi neslystančias kojas, kad ji neslystų ant žemės.

Trūkumai

Neskaitomas manometras:

Manometro skalė nėra labai išsami ir todėl nėra visiškai įskaitoma. Tai apsunkina slėgio verčių kontrolę.

3. Pėdų siurblys su „Vorel 82000“ manometru

„Vorel 82000“ siurblys su manometru skirtas pripūsti motociklų, dviračių, automobilių ir įrangos padangoms …