▷ Skaitmeninis radijas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Ar susimąstėte, koks yra geriausias skaitmeninis radijas? Jei taip, mes skubame pasakyti, kad, pasak vartotojų, tai viskas Eltra Olga DAB. Būtent šis įrenginys sulaukė daugiausiai teigiamų vartotojų atsiliepimų. Anot jų, įranga yra funkcionali, tai įrodo faktas, kad ją galima naudoti ne tik radijo klausymuisi, bet ir pabudimui. Modelis turi laikmačio funkciją, todėl galite pasirinkti, kiek laiko įranga automatiškai išsijungs. Skaitmeninio radijo korpusas pagamintas iš geros kokybės medžiagų. Svarbiausia, kad atkuriamo garso kokybė būtų patenkinama. Klausantis radijo nėra jokių trikdžių. Be to, produktas užima mažai vietos lentynoje ir yra ypač lengvas, todėl lengvai nešiojamas. Kitas vartotojų pamėgtas skaitmeninis radijas yra „TechniSat DigitRadio 210“. Prietaisas turi LCD ekraną ir maitinamas iš baterijų.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį skaitmeninį radiją pirkti?

Pirkinių vadovas

Kartu su galimybe priimti antžeminius televizijos ir radijo signalus, iškilo klausimas, ar mūsų imtuvai galėtų susidoroti su nauja perduodamo skaitmeninio signalo kokybe. Deja, daugelis modelių negali susidoroti. Todėl geriausia pasirinkti skaitmeninį radiją, kuris buvo sukurtas tokiam signalui priimti. Šiame vadove daugiausia dėmesio skiriame skaitmeniniams imtuvams ir nurodome, kaip tai padaryti kurį skaitmeninį radiją pasirinkti.

Kodėl verta pirkti tokį įrenginį?

Tai ne tik galimybė priimti signalą, bet ir svarbu, ypač jei turite senamadišką imtuvą, kuris negali priimti skaitmeninio signalo. Pirmiausia norime atkreipti dėmesį į tai, kad toks radijas suteiks mums daug geresnę klausymo patirtį. Kokybės skirtumai yra labai girdimi. Kitas dalykas – šiuolaikiniai imtuvai turi daugiau funkcijų. Tai visų pirma yra įvairios įvestys, net į atminties kortelę. Jie taip pat turi ekraną. Kiek kartų susimąstėte, koks yra radijuje skambančios dainos pavadinimas arba kas jos autorius?

Viską galite perskaityti ekrane. Be to, šiuose įrenginiuose yra įmontuota lengva, automatinė stočių paieškos sistema. Svarbus aspektas yra tokios įrangos kaina, kuri sistemingai krenta ir yra labai viliojanti.

Korpusas turi būti tvirtas

Jei norite, kad įsigytas radijas būtų daugelio metų investicija, uždėkite tvirtai pagamintą įrangą, atsparią kritimams. Dizainas taip pat turi didelę reikšmę. Radijo neslėpiame spintelėje, jis yra matomas, todėl turėtų gražiai atrodyti. Rinkoje yra daugybė labai patrauklių modelių, kurie nėra panašūs į radiją ir yra graži interjero dekoracija.

Maitinimo šaltinis – kuris skaitmeninis radijas yra geriausias?

Šio tipo prietaisai gali turėti skirtingas maitinimo sistemas. Tarp jų rasite modelius:

maitinamas iš tinklo – tai populiaresni modeliai. Jie reikalauja nuolatinio maitinimo jungties, todėl nėra labai mobilūs. Vis dėlto, jei ieškote kažko, ką naudoti namuose, tai mažiau svarbu. Jei nuspręsite naudoti tokį įrenginį, patikrinkite laido ilgį. Tai svarbu prietaisams, sumontuotiems šalia virtuvės spintelių.

Maitinamas baterijomis – maži ir lengvi imtuvai, maitinami iš baterijų. Jie puikiai tinka keliauti, bet ir ne namuose vykstančio renginio metu. Jie užima nedaug vietos, todėl tokį radiją visada galite turėti su savimi

Baterija ir maitinimas iš tinklo – labai patogūs modeliai, kuriuos naudojate kasdien, o iškilus poreikiui, galite įdėti baterijas į vidų.

Žadintuvas yra labai naudingas

Skaitmeninis radijas su žadintuvu yra labai populiarus sprendimas, ypač miegamiesiems. Nebereikia pažadinti vien nemaloniais garsais. Jei pasirinksite gerą įrangą, jus pažadins maloni muzika. Pasirinkite modelį, kuriame įdiegta snaudimo sistema ir kitos parinktys – laikmatis arba stoties pasirinkimas, kurios garsas jus pažadins iš miego.

Skaitmeniniai radijo imtuvai virtuvei

Mes paminėjome skaitmeninius radijo imtuvus su žadintuvu, kurie puikiai tinka miegamiesiems, tačiau tai dar ne viskas, ką rasite rinkoje. Virtuvės modeliai tampa vis populiaresni. Kuo jie pasižymi? Visų pirma, statyba. Jie dažnai suprojektuoti taip, kad juos būtų galima montuoti po spintelėmis. Be to, jie pagaminti iš kitų medžiagų, atsparesnių purvui ir purslams.

Jie taip pat dažnai atlieka laikmačio funkciją. Daugelis iš mūsų turi orkaitę ar kaitlentę, turinčią šią funkciją, tačiau daug kartų pasitaiko, kad turime nustatyti ryžių / bulvių ir kepsnių kepimo laiką, tada labai naudingas papildomas laikmatis. Gerai, jei įrenginyje taip pat yra automatinio paleidimo sistema. Juos nustatote tam tikram laikui ir įėjus į virtuvę nieko nereikia įjungti, mėgstama muzika nuo pat ryto suteikia gerą nuotaiką.

Automatinis dažnio valdymas

Radijo stočių derinimas senamadiškais imtuvais kartais būdavo sunkus, o kartais būdavo sunku rasti tinkamą dažnį. Su skaitmeniniais prietaisais lengviau. Tačiau verta patikrinti, kokia yra stoties atmintis. Daugelis prietaisų turi tam tikrus apribojimus – paprastai apie 20 stočių, tačiau yra ir įrenginių, kurie prisimena daugiau.

Ekranas

Ekranas vaidina didžiulį vaidmenį skaitmeniniuose radijuose, todėl įranga tampa funkcionalesnė ir patogesnė naudoti. Jei jums patinka naujienos, ieškokite įrangos, kuri ekrane rodytų ne tik klausomos dainos datą, laiką ir pavadinimą, bet ir įvairią kitą informaciją apie stotį. Pavyzdžiui, kai kuriuose modeliuose yra skaidrių rodymo funkcija.

Papildomos funkcijos

Ne visiems jų reikia, tačiau jei esate šiuolaikinių technologinių sprendimų mėgėjas, jus gali sudominti papildomos skaitmeninio radijo funkcijos: populiariausios yra šios:

CD grotuvas – tokie įrenginiai yra šiek tiek didesni, tačiau tikrai verta į juos atkreipti dėmesį, nes jie leidžia mums klausytis muzikos iš kompaktinių diskų. Nepamirškite čia atkreipti dėmesį į garsiakalbius ir nuotolinio valdymo pultą.

MP3 grotuvas yra labai naudingas sprendimas, nes bet kada ir bet kur, ypač jei pasirenkate nešiojamąjį modelį, galite pasiekti muziką iš USB.

„Wi-Fi“ ryšys – tai novatoriškas sprendimas, kurį verta rinktis.

Skaitmeniniai radijo imtuvai geromis kainomis

Geriausi gamintojai, siūlantys aukštos kokybės produktus patraukliomis kainomis, yra šie: „Technisat“, „Grundig“, „Thomson“, „Sony“ ir „Philips“. Radijo kaina priklausys nuo funkcijų skaičiaus – ji gali svyruoti nuo 150 PLN iki net 450 PLN.

Geriausi skaitmeniniai radijo imtuvai 2021 m

Trikdžiai radijo stotims gali erzinti. Mes nenorime mesti mėgstamos transliacijos, bet kaip mėgautis nuolatinėmis pertraukomis? Atsakymas yra skaitmeninis radijas, kuris leis mums pasirinkti įvairius kanalus net tose vietose, kur iki šiol buvo labai sunku. Kadangi tai vis dar nauja rinkoje, mes sudarėme skaitmeninių skaitmeninių imtuvų reitingą iš įvairių kainų taškų.

Mūsų rekomendacijos

Eltra Olga DAB

Jei patekote į šį puslapį, tikriausiai kyla klausimų, kokį skaitmeninį radiją pirkti. Dažnai rekomenduojamas prietaisas yra „Eltra Olga DAB“. Modelyje yra ausinių išvestis, kuri, pasirodo, yra naudinga kasdien. Vartotojas turi galimybę iš anksto nustatyti radijo stotis, kad nereikėtų jų kaskart ieškoti iš naujo.

Pateikto skaitmeninio radijo matmenys: 165 mm x 89 mm x 57,4 mm ir svoris 400 g. Verta paminėti, kad prietaisas yra maitinamas iš tinklo ir akumuliatorių, todėl jis yra universalesnis. Dėl maitinimo šaltinio dydžio ir tipo įrangą galima naudoti praktiškai bet kur. Modelis turi žadintuvo funkciją.

Geros nuomonės apie „Eltra Olga DAB“ produktą yra patikimo jo darbo įrodymas. Interneto vartotojų atsiliepimai patvirtina, kad garso kokybė yra labai gera. Klausantis radijo nėra triukšmo, dėl kurio galite nepatenkinti įrangos naudojimu. Juodai baltas korpusas atrodo elegantiškas.

„Eltra Olga DAB“ skaitmeninio radijo matmenys: 165 mm x 89 mm x 57,4 mm. Jo svoris yra 400 g. Prietaisas turi baltą ir juodą korpusą.

Privalumai

Laikmatis:

Įranga turi laikmačio funkciją, kuria galite sutaupyti energijos. Jį nustatę galime būti tikri, kad įrenginys po tam tikro laiko išsijungs. Daugelis žmonių užmiega klausydamiesi radijo, todėl ši funkcija yra tokia naudinga.

Garso kokybė:

Daugelis nuomonių sako, kad atkuriamo garso kokybė yra labai gera. Naudojimo metu nėra jokių trukdžių, kurie galėtų atimti malonumą klausytis radijo.

Galia:

Modelis tiek maitinamas iš baterijos, tiek iš tinklo, todėl jį galima naudoti įvairiose vietose (net ten, kur nėra nuolatinės prieigos prie elektros).

Žadintuvas:

„Eltra Olga DAB“ skaitmeninis radijas gali būti naudojamas kaip žadintuvas. Rytas, prasidėjęs mėgstamos radijo stoties klausymu, tikrai bus malonesnis.

Kompaktiški matmenys:

Produktas užima mažai vietos, todėl galime jį pastatyti bet kur.

Trūkumai

Antenos dydis:

Antena yra labai didelė prietaiso atžvilgiu (ypač išskleista).

„TechniSat DigitRadio 210“

„TechniSat DigitRadio 210“ skaitmeninis radijas yra dar vienas produktas, į kurį verta atkreipti dėmesį. Prietaisas suteikia gavėjui didesnį informacijos pasirinkimą ir geresnį garsą be triukšmo.

Pateiktame įrenginyje yra 3,5 mm mini lizdas, kuris leidžia mums netrukdyti kitiems prijungti ausines ir klausytis muzikos. Tuo pačiu metu šis modelis turi labai gerą garsiakalbį.

Pateiktas modelis priima DAB, DAB + radijo bangas 174 – 240 MHz dažniu ir FM radijo bangas 87,5 – 108 MHz dažniu. Taip pat verta paminėti, kad prietaisas prisimena 16 skirtingų stočių.

Radijas turi praktišką LCD ekraną, kuris leidžia mums nustatyti jo darbą. Prietaisą maitina dvi AA baterijos.

Produkto matmenys yra: plotis – 20,5 cm, aukštis – 12 cm ir gylis 5,5 cm. Šio modelio dizainas yra labai patrauklus.

Mano …