ᐅ „Good Seat“ automobilių žemųjų dažnių garsiakalbiai – reitingai ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Paaiškėjo, kad tai geriausias automobilio žemų dažnių garsiakalbis po sėdyne „Pioneer TS-WX130EA“. Jis sulaukė daugiausiai gerų vartotojų atsiliepimų, todėl nusprendėme jį įtraukti į savo sąrašo viršų. Įranga pasižymi gerais parametrais, todėl teikia aukšto lygio garsą. Nepaisant to, kokios muzikos klausomės, neturime iškraipymų problemų, pvz., Nemalonių garsų. Be to, žemų dažnių garsiakalbį lengva įdiegti, jis turi garsiakalbį ir RCA jungtį. Taip pat verta paminėti, kad įranga užima nedaug vietos, todėl nėra problemų ją patalpinti automobilyje. Suprantame, kad kai kurie žmonės gali ieškoti kažko kito ir gali būti nesuinteresuoti įsigyti šio įrenginio. Dėl šios priežasties mes parengėme kitus pasiūlymus. Antroje vietoje reitinge buvo automobilio žemų dažnių garsiakalbis po sėdyne Židinio magistralė l 20. Jis turi ISO laidą, todėl jį galima tiesiogiai prijungti prie centrinės įrangos. Įranga yra tvirtai pagaminta ir gražiai atrodo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kurį automobilio žemų dažnių garsiakalbį po sėdyne turėtumėte pasirinkti?

Daugelis vairuotojų vairuodami klausosi muzikos. Kai kuriems tai ne tik lydintis elementas, bet ir svarbus veiksnys, pagerinantis vairavimo komfortą. Norėdami pagerinti grojamos muzikos kokybę, daugelis žmonių renkasi specializuotą įrangą. Kad galėtume aiškiai klausytis sunkių tonų, turėtume investuoti į gerą žemų dažnių garsiakalbį. Ar norite pasirinkti geriausią? Vykdykite mūsų trumpo vadovo patarimus.

Geriausias automobilio žemų dažnių garsiakalbis po sėdyne 2021 m. Neužima daug vietos. Jei įranga yra per didelė, ji tikrai netiks mūsų nurodytoje vietoje. Štai kodėl rinkitės žemų dažnių garsiakalbį, kuris patogiai tinka bet kurio automobilio sėdynėje. Taip pat svarbu, kad jūs galite laisvai pašalinti įrangą iš po sėdynės.

Daugelis žmonių sako, kad geriausi automobilyje įmontuoti žemų dažnių garsiakalbiai yra galingi. Optimalus rezultatas yra nuo 150 W iki 250 W. Tokia galia leidžia mums aiškiai klausytis labai aukštų ir žemų tonų. Tačiau viskas priklauso nuo mūsų pageidavimų. Jei tikitės didelės galios įrangos, geriausias pasirinkimas bus maždaug 500 W galios žemų dažnių garsiakalbis.

Galima rinktis iš dviejų žemų dažnių garsiakalbių tipų: pasyviųjų ir aktyviųjų. Pirmąjį reikia prijungti prie stiprintuvo, o tai gali užtrukti. Tačiau šis sprendimas garantuoja aukštą grojamos muzikos kokybę. Tačiau sudėtingam įrangos prijungimui gali prireikti ekspertų patarimų. Kita vertus, aktyvus žemų dažnių garsiakalbis yra tas, kurio dalys yra visos viename įrenginyje. Muzikos kokybė nėra tokia gera kaip pirmojo tipo, tačiau diegimas trunka ne ilgiau kaip kelias minutes.

Žemųjų dažnių garsiakalbiai taip pat skiriasi savo dizainu. Vienas populiariausių įrenginių yra uždaras žemų dažnių garsiakalbis, kuris neturi angų ir sukuria labai gerą garso kokybę. „Compact-sub“ tipo matmenys yra labai maži, todėl jis tikrai tilps po bet kurio automobilio sėdyne. Kita vertus, „Redpass“ žemų dažnių garsiakalbis turi du atskirus garsiakalbius. Jis skleidžia aukštos kokybės garsus, todėl jį pasirenka žmonės, kuriems rūpi šis parametras. Žemųjų dažnių garsiakalbio pralaidumas pašalina linijos iškraipymą perteikdamas bosą.

Automobilių žemųjų dažnių garsiakalbiai po sėdyne – reitingas

„Pioneer TS-WX130EA“

Mes raginame perskaityti išsamų „Pioneer TS-WX130EA“ automobilio žemų dažnių kolonėlės po sėdyne aprašymą. Tai įranga, už kurią nemokėsime tiek, kiek už kitus parduotuvėse esančius modelius. Jis yra kompaktiškas, jo tikslūs matmenys yra: 28 cm x 20 cm x 7 cm. Prietaisas yra stačiakampio formos, tamsaus korpuso ir paprasto dizaino, tinkantis bet kuriam automobiliui.

Didžiausia išėjimo galia yra 160 W, o galia – 50 W. Dažnio atsakas yra nuo 40 Hz iki 200 Hz. Prietaisas naudoja D klasės stiprintuvą, kuris palengvina jo montavimą. Mūsų rekomenduojama įranga palaiko aukštą ir žemą įvesties signalą (garsiakalbis ir RCA). Iš to išplaukia, kad pirkėjui nekils problemų plečiant garso sistemą.

Nuomonės, kurias galima perskaityti apie „Pioneer TS-WX130EA“, yra teigiamos, o tai patvirtina, kad vartotojai patenkinti įsigydami šią įrangą. Jų nuomone, ji turi intuityvią operacinę sistemą, todėl naudotis žemųjų dažnių garsiakalbiu yra patogu.

„Pioneer TS-WX130EA“ yra labai geras automobilio žemų dažnių garsiakalbis po sėdyne iki 500 zlotų. Tikslūs įrangos matmenys yra: 28 cm x 20 cm x 7 cm. Jo išėjimo galia yra 160 W.

Privalumai

Paprastas montavimas:

Kaip matyti iš vartotojo atsiliepimų, žemų dažnių garsiakalbį įdiegti nėra sunku. Modelyje yra D klasės stiprintuvas, palaikantis aukštą ir žemą įvesties signalą (garsiakalbio ir RCA įvestį). Todėl plečiant garso sistemą nėra jokių problemų.

Aukštos kokybės garsas:

Prietaisas teikia aukštos kokybės garsą. Bosai yra aiškiai girdimi, be to, jie nepraranda erdvinio charakterio. Nepaisant to, kokios muzikos klausomės, ši įranga veikia gerai.

Kompaktiški matmenys:

Žemųjų dažnių garsiakalbis yra kompaktiškas, todėl galite lengvai rasti vietą, kur jį pastatyti. Prietaisas lengvai telpa po priekine sėdyne.

Paprasta naudoti:

Naudoti įrangą nėra sunku. Jis valdomas jungikliais, kurie yra aiškiai matomi ant prietaiso.

Paprastas dizainas:

Šį žemų dažnių garsiakalbį skatina ir tai, kad jis yra paprasto dizaino, todėl tinka bet kokiam automobiliui.

Trūkumai

Įbrėžimams būdingas korpusas:

Kai kurie vartotojai pastebėjo, kad įbrėžimai ant modelio paviršiaus atsiranda gana greitai.

Židinio magistralė l 20

„Focal BUS l 20“ yra lengvai montuojamas įrenginys. Jame yra specialus ISO laidas, kurį galima lengvai prijungti prie radijo. Įranga skirta montuoti po sėdyne, todėl net mažame automobilyje ji neužims per daug vietos.

Prietaisas pagamintas iš stipraus aliuminio, kuris nesugrius. Kalbant apie galią, ji yra 150 W. Mes galime būti tikri, kad visi bosai skambės aiškiai, o žemų dažnių garsiakalbis yra puikus įprasto radijo stiprintuvas.

Žemųjų dažnių garsiakalbio valdymo modulis nėra sudėtingas ir mes galime lengvai rasti tinkamą mygtuką. Rinkinyje yra visi kabeliai, todėl nereikia nieko pirkti montavimui. Vartotojams labiausiai patinka tvirtas produkto korpusas. Jie taip pat mini aiškų žemųjų dažnių garsiakalbio garsą.

Po sėdyne esančio automobilio „Focal BUS l 20“ žemų dažnių garsiakalbio galia yra 150 W. Dažnio atsakas yra nuo 45 Hz iki 150 Hz.

Privalumai

Paprastas montavimas:

Gamintojas pabrėžia, kad įrangoje yra specialus ISO laidas, leidžiantis lengvai prijungti žemųjų dažnių garsiakalbį prie automobilio radijo. Tam jums nereikia specialių įgūdžių.

Kompaktiškas dizainas:

Pirkėjai vertina kompaktišką įrangos dizainą. Jis lengvai telpa po sėdyne, net ir mažame automobilyje. Todėl tai jokiu būdu netrukdo keleiviams.

Vykdymo medžiaga:

„Focal BUS l 20“ gamybai buvo naudojamas geros kokybės aliuminis, kuris nėra linkęs įbrėžti.

Laidai:

Rinkinyje yra reikalingi laidai, todėl mums nereikia gaišti pinigų ir laiko, norint įsigyti montavimui reikalingus priedus.

Trūkumai

Nėra nuotolinio valdymo pulto:

Rinkinyje nėra nuotolinio valdymo pulto, o kai kurie žmonės mano, kad tai palengvintų prietaiso valdymą.

„Clarion SRV250“

Norime pristatyti vieną populiariausių automobilių žemųjų dažnių garsiakalbių – „Clarion SRV250“. Prietaisas yra žinomas dėl to, kad surinkimas trunka ilgiau nei kelias minutes, o visos dalys yra įtrauktos į rinkinį. Žemųjų dažnių garsiakalbis puikiai tinka po bet kurio, net ir mažiausio automobilio sėdyne. Verta pridurti, kad garso sistemos kūrimas nėra sudėtingas.

Kai kurios žemų dažnių kolonėlės dalys pagamintos iš gumos. Todėl važiuojant vibracijos slopinamos ir galime mėgautis labai aiškiu garsu. Didžiausia įrangos galia yra 150 W. Žemųjų dažnių garsiakalbis valdomas nuotolinio valdymo pultu. Kiekvienas mygtukas yra gerai paženklintas, todėl pasirinkti tinkamą variantą neturėtų būti sunku.

Pateiktas automobilio žemų dažnių garsiakalbis po sėdyne už gerą kainą sveria tik 2,5 kg. Rinkinyje taip pat yra 4 metrų ilgio laidas, todėl nereikia jaudintis, kad mums nepakanka laido. Prietaisas dekoruotas sidabro spalvomis. Žemųjų dažnių garsiakalbis atrodo elegantiškai ir gali būti montuojamas net ir šiuolaikinio tipo automobiliuose. Estetinė išvaizda yra savybė, kurią daugelis vairuotojų giria. Jie taip pat mano, kad prietaisas yra gerai pagamintas.

„Clarion SRV250“ yra automobilio žemų dažnių garsiakalbis po sėdyne, kurio galia yra 74 W, o maksimali galia – 150 W.

Privalumai

Laidinis nuotolinio valdymo pultas:

Pirkėjas komplekte gauna laidinį nuotolinio valdymo pultą, kuris leidžia greitai valdyti įrangą ir tiksliau tokius parametrus kaip: žemo dažnio filtro stiprinimas ir išjungimo dažnis.

Įėjimai:

Modelis turi dvi įvestis, RCA ir garsiakalbį, todėl problemų su jo prijungimu neturėtų kilti. Tai patvirtina žmonės, kurie bando žemųjų dažnių garsiakalbius po šio prekės ženklo sėdyne.

Aliuminio kamera:

Verta atkreipti dėmesį į aliuminio liejimo kamerą. Jo dėka galima gerai atkurti boso garsus.

Trūkumai

Sudėtingas diegimas:

Kai kuriems vartotojams kyla problemų tinkamai prijungiant įrenginį. Anot jų, ši veikla užima daugiau laiko nei turėtų.

»Naršykite ankstesnių metų produktus

Šių produktų nebėra

„JBL Basspro SL“

Jei ieškote gero automobilio žemų dažnių garsiakalbio, tikrai būsite patenkinti „JBL Basspro SL“ produktu. Jis yra kompaktiško dydžio, todėl tilps po bet kokia sėdyne. Žemųjų dažnių garsiakalbis yra stačiakampio formos su 20 cm ilgio šonu. Savo ruožtu profilis yra 7 cm storio. Mums nereikia jaudintis, kad prietaisas įstrigs po sėdyne.

Žemųjų dažnių garsiakalbio galia yra 125 W. Aukštos kokybės bosas leidžia lengvai klausytis kiekvienos dainos. Be to, speciali funkcija sumažina iškraipymus. Pateiktame modelyje yra stiprintuvas, kuris …